Szanowni Państwo,

 

    Dzięki wieloletniemu doświadczeniu popartemu fachową wiedzą i znajomością obowiązujących przepisów prawa oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Państwo natomiast mogą koncentrować swe wysiłki wyłącznie na prowadzeniu działalności gospodarczej. Od początku naszej działalności kładziemy nacisk na to by świadczone usługi księgowe i rachunkowe były profesjonalne, a zarazem przyjazne. W ramach naszych usług świadczymy kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą zarówno w formie jednoosobowej działalności, spółek cywilnych, spółek jawnych, jak i spółek kapitałowych o różnym profilu działalności i wielkości. Zapewniamy Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę księgową i kadrową i tym samym bierzemy odpowiedzialność za wykonaną przez nas pracę oraz gwarantujemy Państwu poufność przekazywanych informacji. Reprezentujemy Państwa w trakcie kontroli przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Misją naszego biura rachunkowego jest bliska współpraca z Państwem, rzetelność, sprawna obsługa oraz praca oparta na wzajemnym zaufaniu. Usługi księgowe prowadzimy zarówno w naszym biurze w Toruniu, jak i w lokalu klienta.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie OC dla podmiotów usługowo prowadzących księgi rachunkowe.

Posiadamy również certyfikat księgowy.

 

 

O nas

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu popartemu fachową wiedzą i znajomością obowiązujących przepisów prawa oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Bierzemy odpowiedzialność za wykonaną przez nas pracę oraz gwarantujemy Państwu poufność przekazywanych informacji.

Poznaj szczegóły

Nasze usługi

Pomożemy uporać się z polskim systemem podatkowym dla tych rozpoczynających działalność, jak i tych, którzy już działają i szukają optymalizacji swoich kosztów.

Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu oraz ksiąg rachunkowych.

Poznaj szczegóły